Eesti võttis kasutusele digiNOTAM-id
16. juunil tegi Eesti olulise sammu lennunduse digitaliseerimisel, kui Lennuliiklusteeninduse AS (EANS) saatis välja esimese digitaalse NOTAM-i. Tegemist on märkimisväärse arenguga lennundusteabe edastamises, mis aitab muuta lennuliikluse ohutumaks, kiiremaks ja tõhusamaks.