Lennuliiklusteeninduse AS kutsub järjekordsele kliendipäevale

16. mail 2013 toimub Lennuliiklusteeninduse AS-i kliendipäev (Kanali tee põik 3, Rae vald), mille käigus anname ülevaate arengutest aeronavigatsiooniteenuse osutamisel ning arutame koostööd klientide ja partneritega.

AS-i tegevjuht Tanel Rautits loodab, et üritus saab vähemalt sama suure huvi osaliseks, kui varasematel aastatel. „Aeg on möödunud kiiresti. Vahepeal on kasutusele võetud uus lennujuhtimissüsteem ja kohe hakkab toimuma üleminek satelliitnavigatsioonil põhinevatele protseduuridele. Meil on, mida näidata ja millest rääkida. Nagu ikka on kasutajapoolne sisend väga teretulnud ja loodame, et meie head kliendid võtavad vaevaks tulla ja oma soovid-mured välja öelda.“, lisas Rautits.

Teemadena on kavas „Lennuliiklusteeninduse ohutusülevaade“, „Uute tehnoloogiate ja protseduuride rakendamine“ ja „P-RNAV projekt ja selle rakendumine“, külalisesinejate poolt „Saber Strike 13 ja teised militaarõppused“, „NEFAB, riigi kokkulepped“, „Tartu linna ja lennujaama tegemised lennuühenduste nimel“ ja  „Mehitamata lennud kontrollitavas õhuruumis“ ning lisaks Lennuliiklusteeninduse AS’i konsultatsioon klientidega Performance plani ja hinnamääruse teemal. Konsultatsiooni toetavad omalt poolt ka Lennuameti ning Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindajad. Ürituse kava leiate siit.

Kliendipäevale on oodatud Lennuliiklusteeninduse koostööpartnerid ja teised Eesti õhuruumi kasutajate esindajad, tavapäraselt osalevad ka AS Estonian Airi, AS Tallinna Lennujaama, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Lennuameti ja Õhuväe esindajad.

Seoses välisosalejate lisandumisega toimuvad ürituse esitlused eesti keeles, inglisekeelsete slaididega ning Performance plani ja hinnamääruse konsultatsioon tervenisti inglise keeles. Performance plani ja hinnamääruse konsultatsiooni materjalid (inglisekeelsed) leiate siit:

2014 prices en-route

2014 prices Terminal

Kliendipäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, registreerumise tähtaeg on pikendatud 29 aprillini, e-posti aadressil Rita.Treimuth(a)eans.ee või eans(a)eans.ee.

 

Peatse kohtumiseni Kliendipäeval!

 

Rita Treimuth

Lennuliiklusteeninduse AS, Kliendisuhete juht